درباره پولخند

تیم ایده پرداز آذرخش(شرکت ایده پردازان خلاق آذرخش با شماره ثبت ۱۸۸۵۸) از اوایل دهه ۹۰ فعالیت خود را در زمینه ایده پردازی آغاز نمود و پس از سالها ایده پردازی تخصصی و مشاوره تخصصی در زمینه ایده پردازی و کسب و کار، سر انجام در سال ۱۳۹۷ تصمیم به راه اندازی سایت میک استارت آپ نمود.

شرکت ایده پردازان خلاق آذرخش مفتخر است در راستای اشتغال زایی و راه اندازی استارت آپ ها قدم مهمی بردارد. بدین منظور تمام همت و تلاش خود را در جهت ساخت و آماده سازی ایده های مختلف در زمینه های مختلف به کار گرفته تا بتواند در ساخت و خدمت به میهن عزیز جمهوری اسلامی ایران و مردم فوق العاده آن حرکتی انقلابی بردارد.

اپلیکیشن پولخند یکی از محصولات ماست که امیدواریم رضایت شما کاربران راه به همراه داشته باشد.

چرا پولخند را یک خانواده می نامیم؟

در پاسخ به این سوال که چرا شبکه اجتماعی پولخند را یک خانواده می نامیم و از شما کاربران نیز دعوت می کنیم عضو این خانواده شوید باید گفت که در یک خانواده همه به یکدیگر علاقه دارند و عشق می ورزند، در خانواده کسی به دنبال نمایش خود از جمله نمایش ثروت، قدرت، زیبایی و… نیست چون یکدیگر را همانگونه که هستند دوست دارند، در خانواده کسی از الفاظ رکیک و مسائل جنسی صحبت نمی کند چون خانواده حرمت دارد، در خانواده همه مراقب هم هستند تا حالشان خوب باشد.

پولخند یک خانواده است و هدفش این است که همه در کنار یکدیگر بخندند و شاد باشند و فضای شاد و مثبتی بدور از تمام زشتی ها و پلیدی ها و حوادث تلخ برای خانواده اش فراهم کند. بله، پولخند یک خانواده است و همه اعضای آن برادران و خواهران یکدیگرند. حال یک خانواده وقتی خوب است که اعضای آن حال خوبی داشته باشند، حالا که عضو این خانواده می شوید دلیل حال خوب سایر اعضا باشید؛ پولخند، خانواده، احترام، خنده، عشق…

 

 

logo-samandehi سازمان نظام صنفی رایانه ای