کاربرانی که پولخند را نصب کرده اند، حتما دیده اند که درآمدشان با واحد پولی «ایکا» (IKA) ثبت شده است. اما ایکا صرفاً یک واحد پولی درون برنامه ای نیست بلکه:

ایکا:

ایکا نام ارز دیجیتال اختصاصی پولخند است و مانند سایر ارزهای دیجیتال به زودی در بازار معاملات خرید و فروش می شود که قابلیت استخراج(ماین) نیز دارد؛ اما روش استخراج آن متفاوت و البته جذاب است!

روش استخراج و بدست آوردن ایکا:

شما به سه روش می توانید از پولخند ایکا بدست آورید:

روش اول: استخراج رایگان (محدود)

پولخند تعداد 1/000/000 ایکا معادل 1/000/000/000 تومان را بطور رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. در این روش کافی است در اپلیکیشن پولخند کلیپ ها را تماشا کنید تا به ازای هر کلیپ ایکا به کیف پولتان واریز شود. هرچقدر بیشتر کلیپ تماشا کنید، بیشتر ایکا بدست می آورید.توجه داشته باشید که در این روش اولین ها برنده اند! این دسته از ایکاها که بطور رایگان عرضه می شوند فقط قابل معامله و فروش در صرافی ها هستند.

روش دوم: خرید ایکا (محدود)

پولخند تعداد مشخصی ایکا تعریف کرده است که از این تعداد فقط 10 میلیون ایکا را بطور مستقیم در اختیار کاربران برای خرید قرار داده است. در اپلیکیشن پولخند می توانید به تعداد لازم ایکا تهیه و سرمایه گذاری کنید.

روش سوم: استخراج ایکا بطور (نامحدود)

این روش مختص کسانی است که حساب خود را تجاری کرده اند. شما می توانید با تجاری کردن حساب خود(یکبار برای همیشه)، بطور دائم ایکا استخراج کنید؛ هم با تماشای محتوا و هم با تولید محتوا. در این حالت مقدار ایکایی که بدست می آورید بیشتر از حالت رایگان در روش اول است. برای تجاری کردن حساب اینجا کلیک کنید.

سایر روش های بدست آوردن ایکا:

علاوه بر روش های فوق، به دو روش زیر هم می توان ایکا بدست آورد:

 • شرکت در مسابقات پولخند: برخی از این مسابقات از پیش تعریف شده و برخی نیز بطور آنی برای کاربران برگزار می شود که در هر حالت به برندگان مسابقه ایکا هدیه داده می شود.
 • معرفی پولخند به دوستان: با معرفی پولخند به دوستان و ثبت نام آنان در پولخند و درج کد معرف شما، بطور خودکار هدیه ای به کیف پولتان واریز می شود.

زمان وارد شدن ایکا به بازار معاملات (صرافی ها):

ارز دیجیتال ایکا پس از اینکه زیرساخت های فنی آن فراهم شد به بازار معاملات وارد می شود.

ارزش ایکا:

قیمت پایه هر 1 ایکا برابر است با یک هزار تومان. اگر شما ایکا دارید، در صورت درخواست برداشت و تسویه حساب از طریق اپلیکیشن پولخند به همین مقدار از شما خریداری می شود. اما در بازار معاملات به قیمت روز می توانید آن را بفروش برسانید.

هدیه خرید ایکا:

آن دسته از کاربرانی که حداقل 50/000 ایکا خریده اند، به شرط عدم انتقال و عدم برداشت تا حداقل شش ماه و حداکثر ده ماه، به ازای هر ماه 1500 ایکا هدیه می گیرند که پس از درخواست برداشت از کیف پول و سپس ثبت «بررسی هدیه» از طریق ارسال تیکت در اپلیکیشن پولخند، هدیه را دریافت می کنند.

مراحل تهیه ایکا:

 • ابتدا اپلیکیشن پولخند را از کافه بازار یا مایکت نصب کنید.
 • در صفحه پروفایل از منو وارد کیف پول و سپس به تب «واریز» بروید و تعداد ایکای مورد نظر را وارد کنید(حداکثر 99999 ایکا)
 • با زدن دکمه واریز به درگاه اینترنتی منتقل می شوید که پس از انجام پرداخت، تعداد ایکای خریداری شده به کیف پول شما واریز می شود.

نکته:

ایکا تنها از اپلیکیشن پولخند عرضه می شود و فریب کلاهبرداران را نخورید!

این پست دارای 2 نظر است

 1. معصومه

  چه باحال! ایول دارید واقعا! من الان همه ایکاها رو میگیرم واسه خودم 🙂

 2. آگین

  فیلم دیدن و ارز دیجیتال بدست اوردن ایده خوبیه! هم تفریح میکنی و هم ارز دیجیتال ایکا میگیری پولخندو عشق است

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi سازمان نظام صنفی رایانه ای