اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره 5      1403/02/26    

پولخند را از کافه بازار یا مایکت دانلود کنید!

پولخند به عنوان اولین شبکه اجتماعی مخصوص خنده و سرگرمی با قابلیت کسب درآمد(با تماشای محتوا و تولید محتوا) پس از وقفه ای در کافه بازار و مایکت قرار گرفت. شما عزیزان می توانید آخرین نسخه پولخند را از یکی از این مارکت های اندروید دانلود و به خانواده پولخندی ها بپیوندید!

هم اکنون آخرین نسخه را نصب کنید:(نسخه 1.0.5)

دانلود پولخند از کافه بازار

دانلود پولخند از مایکت

 

 

اطلاعیه شماره 4      1402/12/19    

ترافیک پولخند نیم بها شد!

پولخند به خودی خود با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ترافیک و اینترنت کمی مصرف می کند. اما با این حال در جهت رضایت بیشتر کاربران پولخند، برای نیم بها کردن اینترنت و ترافیک از سازمان فناوری اطلاعات ایران اقدام و موفق شدیم تاییده آن را بگیریم. پس از این پس با خیال راحت در پولخند فعالیت کنید و نگران اینترنت خود نباشید! برای استعلام اینجا کلیک و پولخند را جستجو کنید.

این قابلیت امروز تایید و اپراتورها موظف به اعمال آن تا تاریخ 1403/1/15 هستند. پس از این تاریخ در صورتی که احساس کردید اینترنت شما نیم بها نشده است از طریق شماره تلفن 195 و یا سامانه https://195.cra.ir سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شکایت خود را ثبت و پیگیری نمائید(دستورالعمل سازمان فناوری اطلاعات ایران).

 

 

اطلاعیه شماره 3      1402/12/17    

پولخند در چارخونه قرار گرفت!

پولخند در مارکت اندروید چارخونه، محصول مشترک شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و شرکت ایده پرداز ژوبین قرار گرفت. شما می توانید پولخند را از این مارکت بطور رایگان دانلود کنید.

 

 

اطلاعیه شماره 2      1402/12/14    

عدم انتشار پولخند در کافه بازار و مایکت!

از آنجایی که پولخند درآمد خود را با کاربران تسهیم کرده و با کاربران خود مراودات مالی دارد و از آنجایی که کافه بازار و مایکت برای انتشار پولخند در پلتفرم های خود شرایط غیر استانداری تعریف کرده اند، انتشار پولخند در کافه بازار و مایکت میسر نیست! از جمله این شرایط غیر استاندارد می توان به دخالت در امور مالی و سهام خواهی اشاره کرد که پولخند به دلایل فوق الذکر(تسهیم درآمد با کاربران و مراودات مالی) امکان پرداخت 30 درصد از درآمد خود به دیگری و بلوکه شدن دارایی کاربران به مدت یک ماه را ندارد! لطفا برای دانلود پولخند از طریق سایت یا کانال پولخند در تلگرام یا ایتا اقدام نمائید. باتشکر

 

 

اطلاعیه شماره 1      1402/12/14    

نسخه اولیه پولخند منتشر شد!

با لطف و عنایت خداوند، پولخند منتشر شد. امیدواریم در جهت نشاط بیشتر جامعه قدم های موثری برداریم که این مهم با همکاری شما مردم عزیز در نهایت به سرانجام خواهد رسید.

 

 

logo-samandehi سازمان نظام صنفی رایانه ای