مسابقه

یکی از بخش های جذاب پولخند، بخش مسابقات است. اکثر مسابقات در خود اپلیکیشن و بطور عمومی و با اطلاع قبلی برگزار می شوند اما پولخند در یک حرکت جذاب برای کسانی که حساب خود را ارتقا داده اند(از نوع تماشای محتوا) مسابقاتی مخصوص برگزار می کند که بدون اطلاع قبلی است! اما چگونه؟

مسابقات مخصوص تجاری ها:

شما پولخندی هایی که حساب خود را ارتقا داده اید(از نوع تماشای محتوا)، ممکن است بدون اینکه انتظارش را داشته باشید به جای مشاهده تبلیغ یک تصویر مانند تصویر زیر ببینید. در این هنگام سریعا باید وارد لینک شده و در مسابقه شرکت کنید! در این مسابقات سرعت بسیار مهم است پس نباید وقت را تلف کرد!

تصویرنمونه

از آنجایی که مدت زمان نمایش تصویر اعلام مسابقه محدود است(5 ثانیه) بهتر است سریعا اسکرین شات بگیرید. چون حاوی کدی است که بدون آن کد نمی توان به مسابقه دسترسی داشت! در واقع روش کار اینگونه است:

روش شرکت در مسابقه:

ابتدا باید حسابتان تجاری باشد.(ممکن گاهی مسابقات عمومی باشد)

به محض اینکه تصویری مانند تصویر فوق را مشاهده کردید از آن اسکرین شات بگیرید چون به کد آن نیاز دارید.

وقتی اسکرین شات گرفتید قبل از بسته شدن تصویر، دکمه «نمایش بیشتر» در تصویر را لمس کنید تا به صفحه شروع مسابقه منتقل شوید.

پس از وارد شدن به صفحه شروع مسابقه، کد را وارد کنید تا مسابقه برای شما نمایش داده شود. سپس مسابقه را شروع کنید.

پس از اینکه مسابقه را تمام کردید، اطلاعات خواسته شده را برای ما ارسال می کنید و اولین نفری که پاسخ صحیح داده باشد برنده خواهد بود. نام برندگان هر دور از مسابقات در صفحه همان مسابقه اعلام می شود.

جایزه هر مسابقه  بصورت نقدی است و به کیف پولتان در پولخند واریز می شود که می توانید در زمان دلخواه آن را برداشت کنید.

 

logo-samandehi سازمان نظام صنفی رایانه ای