سفارش

تبلیغ در رسانه های مختلف(تلویزیون،سایت،کانال، پیج و…) با چالش های جدی مواجه است از جمله این که هیچ روند و گزارش و آمار دقیقی از وضعیت تبلیغ به شما نمی دهند و اکثر بینندگان تبلیغ جامعه هدف شما نیستند! شما می توانید به جای این تبلیغات کم نتیجه و پرداخت هزینه های گزاف، تبلیغات خود را بسیار هوشمند و با قیمت مناسب و به تعداد افراد دلخواه در هر شهر یا استان و یا کل کشور نمایش دهید.

مزایای شبکه اجتماعی پولخند:

تبلیغ در پولخند دارای مزایای بسیاری می باشد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می گردد:

1- از نظر روانشانسی اثرگذاری بسیار بالایی دارد(بدلیل شاد و مفرح بودن پولخند)

2- امکان انتخاب مشاهده تبلیغ بر حسب جنسیت در پولخند، بر خلاف سایر رسانه ها(تلویزیون، سایت، کانال یا پیج و …) که این امکان در آنان وجود ندارد

3- امکان انتخاب مشاهده تبلیغ بر حسب یک یا چند موقعیت جغرافیایی در پولخند، بر خلاف سایر رسانه ها که این امکان در آنان وجود ندارد.

4- هزینه پرداخت شده برای تبلیغ بر خلاف سایر رسانه ها، به هیچ عنوان هدر نمی رود، زیرا هزینه ای که پرداخت می شود در ازای تعداد بازدید است. در حالی که در سایر رسانه ها دقیقا مشخص نیست تبلیغ را چه تعداد کاربر دیده یا ندیده اند!

5- هزینه بسیار پایین و مناسب.

6- پرداخت بخش قابل توجهی از هزینه ای که در ازای تبلیغ به پولخند پرداخت شده به خود کسانی که بیننده تبلیغات هستند که در هیچ رسانه ای این اتفاق نمی افتد!

7- و بسیار مزایای دیگر…

اگر می خواهید کسب و کار خود را تبلیغ کنید، پولخند بهترین پیشنهاد برای شماست…

برای ثبت سفارش،از طریق تلگرام یا ایتا اقدام نمائید.

 

 

 

 
logo-samandehi سازمان نظام صنفی رایانه ای