سوالات متداول

پولخند چیست؟

از نظر لغوی پولخند ترکیب دو واژه «پول» و «لبخند» و بیانگر با خنده پول درآوردن است.

از نظر کارایی پولخند یک شبکه اجتماعی مخصوص خنده و سرگرمی با قابلیت های جدید است که در بستر اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار گرفته است.

 

چه محتواهایی می توان در پولخند منتشر یا به اصطلاح پست کرد؟

هر کاربری که در پولخند عضو می شود می تواند در صفحه خود فیلم، عکس، لطیفه و خاطره منتشر کند. که هریک از این محتواها در صفحه پروفایل و سایر بخش ها بصورت تفکیک شده در تب های جداگانه قرار گرفته است. نکته مهم این است که محتواها باید مال خودتان باشد. استفاده از محتوای دیگران(چه خارجی و چه ایرانی) تخلف است.

 

آیا پولخند رایگان است؟

نصب و استفاده از پولخند کاملا رایگان است.

 

چطور از پولخند درآمدزایی کنم؟

همانطور که گفته شد نصب و استفاده از پولخند رایگان است. اما کسانی که میخواهند از طریق پولخند درآمدزایی کنند باید حساب خود را ارتقا دهند تا امکان درآمدزایی برای آنها فعال شود.

 

روش ارتقا حساب چیست؟

هرکاربری که تمایل به درآمدزایی از پولخند دارد، لازم است حساب خود را تجاری کند. در پولخند به دو روش می توان درآمدزایی کرد یا به اصطلاح دو نوع حساب تجاری در پولخند وجود دارد:

نوع اول: تماشای محتوا

درآمدزایی از طریق تماشای محتوا به این صورت است که شما می بایست یکی از پکیج های تعریف شده(برنزی، نقره ای، طلایی) را تهیه کنید. پس از تهیه یکی از این پکیج ها حساب شما تجاری از نوع تماشای محتوا می شود. سپس متناسب با نوع پکیج به ازای مشاهده هر محتوای ویدئویی در پولخند کارمزدی به کیف پول شما لحاظ شود. درآمد شما پس از رسیدن به حد نصاب قابل برداشت از کیف پول پولخند و واریز به حساب بانکی یا انتقال را خواهد داشت.

نوع دوم: تولید محتوا

درآمدزایی از طریق تولید محتوا به این صورت است که شما می بایست یکی از پکیج های تعریف شده(ساده، نیمه حرفه ای، حرفه ای) را تهیه کنید. پس از تهیه یکی از این پکیج ها حساب شما تجاری از نوع تولید محتوا می شود. سپس متناسب با نوع پکیج به ازای هر بازدید از محتوای ویدئویی که شما تولید کرده اید کارمزدی به کیف پولتان لحاظ شود. درآمد شما پس از رسیدن به حد نصاب قابل برداشت از کیف پول پولخند و واریز به حساب بانکی یا انتقال را خواهد داشت.

هر کاربری با ثبت نام در پولخند به عنوان کاربر عادی و غیرتجاری شناخته می شود. برای ارتقا حساب، ابتدا باید وارد اپلیکیشن پولخند و صفحه پروفایل خود شده، سپس از منو به بخش ویرایش پروفایل رفته و همه فیلدها را تکمیل نمائید. سپس از طریق پشتیبانی در منو درخواست خود برای ارتقا حساب را ثبت نمائید. در متن ارسالی می بایست مشخص کنید که ارتقا حساب از چه نوعی باشد(تماشای محتوا یا تولید محتوا). پاسخ پولخند به ایمیل شما ارسال می گردد. لازم به ذکر اینکه هر کاربری که حساب خود را تجاری می کند، در ابتدای هر ویدئو یک تبلیغ مشاهده خواهد کرد در واقع کاربر در درآمد پولخند سهیم است.

 

آیا می توانم حساب خود را به هر دو روش تجاری کنم؟

بله. اختیار با خودتان است.

 

فرق پولخند با سایر شبکه های اجتماعی چیست؟

پولخند اولین شبکه اجتماعی است که همه محتوای آن به موضوع خنده و سرگرمی اختصاص دارد در صورتی که در سایر پلتفرم ها اینگونه نیست!

در پولخند شما می توانید با تماشای محتوا درآمدزایی کنید در صورتی که در سایر پلتفرم ها برای دیدن محتوا این قابلیت وجود ندارد!

در پولخند شما می توانید با تولید اولین محتوا درآمدزایی کنید در صورتی که در بعضی پلتفرم ها باید سه ماه فعالیت کنید و 1000 دقیقه محتوایتان دیده شده باشد تا اجازه درآمدزایی داشته باشید!

در پولخند شما می توانید فیلم، عکس، لطیفه و خاطره منتشر کنید که در اکثر پلتفرم ها همه این ویژگی ها به شکل موجود در پولخند وجود ندارد!

در پولخند شما می توانید در مسابقات مختلف شرکت کنید و جایزه بگیرید! مسابقاتی که برای اولین بار به شکل و روش پولخند اجرا می شود.

در مسابقاتی که نیاز به داور دارد، پولخند هیچ نقشی به عنوان داور ندارد و همه شما پولخندی ها داور آن هستید!

در پولخند قانون کپی رایت برقرار است و پولخند از کسانی که برای تولید محتوا تلاش کرده اند حمایت می کند.

شما می توانید با معرفی هر کاربر به پولخند، هدیه از طرف پولخند بگیرید که به کیف پولتان افزونه می شود.

شما می توانید از کیف پول خود در پولخند، مبالغی را به کاربر دیگری در پولخند منتقل کنید. و می توانید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید.

 

آیا می توانم در پولخند تبلیغ منتشر کنم؟

انتشار محتواهای تبلیغاتی و محتواهایی که به خنده و سرگرمی مربوط نیستند در پولخند ممنوع است. در صورتی که قصد تبلیغ محصول یا کسب و کاری دارید، از بخش سفارش اقدام کنید.

اگر سوالی دارید که در بالا نیست، از طریق ارسال دیدگاه از ما بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi سازمان نظام صنفی رایانه ای